MB „Dangaus Katės“ – tai profesionalai, kurių žinios bei patirtis, sukaupta per daugiau nei 5 aktyvios veiklos metus, šiandien leidžia saugiai ir efektyviai realizuoti standartines bei nestandartines su dronų technologijomis/valdymu susijusias idėjas. Siūlome platų paslaugų spektrą, leidžiantį Jūsų asmeninius ar įmonių projektus įgyvendinti pasitelkiant modernius sprendimus bei entuziazmo kupinos komandos pagalbą.

Mūsų veikla apima tradicines su dronų valdymu susijusias paslaugas, tokias kaip filmavimas, fotografavimas, tiesioginės transliacijos bei išsami aktualių lokacijų paieška. Taip pat – pažangius sprendimus pasitelkiant fotogrametriją (2D/3D filmavimą) bei inspekcijas su termovizorinėmis arba vaizdą priartinančiomis kameromis. Ieškantiems to, kas unikalu, siūlome dronus su apšvietimo lempomis, garsiakalbiu, Air Drop pramogą bei efektingą dronų spiečiaus Drone Light Show pasirodymą.

„Dangaus Katės“ siekia ne tik nuolat tobulėti įgalinant modernias technologijas bei siūlant išskirtinai kokybiškas dronų paslaugas, tačiau ir dalintis naudinga patirtimi. Mes nuolat rengiame kokybiško turinio naujų dronų pilotų apmokymus (bazinius bei išplėstinius), teikiame išsamias konsultacijas bei noriai dalinamės edukaciniu, su šia sritimi susijusiu turiniu.

Pasiekimai ir apdovanojimai

mūsų komanda

Povilas Stankunas

Dronų pilotas, video turinio kūrėjas, "Dangaus Katės" įkūrėjas , taip pat konsultantas, mokytojas, testuotojas ir pardavėjas Dronai.lt, ir lektorius VilniusTech.

Povilas su dronais aktyviai užsiėma nuo 2017 metų. Kuria edukacinį turinį naujiems pilotams, konsultuoja įvairias įstaigas bei institucijas, dėsto VilniusTech universitete bakalauro bei magistro siekiantiems studentams dronų tematika. Taip pat dirba dronai.lt parduotuvėje kaip pagrindinis įrangos testuotojas, pardavimų vadybininkas bei konsultantas. Yra perfekcionistas ir nuo pat savo skraidymo karjieros pradžios – ieško būdų tobulėti. Yra vykęs savanoriauti į Ukrainą vykdant dronų mokymus bei dalyvavęs žvalgybinėse misijose Kharkivo bei Donetsko apskrityse. Informacija, kurią užfiksavo Kharkivo apskrityje vėliau padėjo perimant kaimą (Nova Gysaricka).

Algirdas Rumbaitis

Vienas iš FPV dronų konstravimo bei pilotavimo pradininkų Lietuvoje, šia veikla užsiimantis jau nuo 2016 metų.

Algirdas yra aktyvus Lietuvos dronų bendruomenės „Drone Racing Lietuva“ organizacinės komandos narys, kurio atsakomybės apima varžybų koordinavimą, FPV hobio Lietuvoje vystymą bei naujų pilotų ugdymą. Kartu, specialistas yra ir Lietuvos aviamodeliavimo sporto federacijos (LASF) narys, įgijęs Tarptautinės Aeronautikos Federacijos (FAI) sportinę licenciją.

Turėdamas profesionalias dronų dirbtuves, jis pats konstruoja itin pažangią FPV dronų įrangą, išsiskiria plačia patirtimi skraidinant dronus tiek patalpose, tiek lauke ir yra aktyvus Lietuvos bei tarptautinių varžybų dalyvis. Taip pat, yra sukaupęs solidžią patirtį kuriant media produkciją kino industrijai, privatiems bei komerciniams projektams.

 

Išsilavinimas įgytas elektroninėje inžinerijoje, programų sistemų inžinerijoje („University of Glasgow“ bei Vilniaus Universitete).

PASIEKIMAI:

  • „Whoop LT“ 2023 žiemos sezono varžybos, I-a vieta.
  • „Litexpo“ 2022 vasaros sezono varžybos, I-a vieta.
  • Lietuvos F9U „Dronahell 2022“ championship, II-a vieta.
  • „Dronahell 2022“ Freestyle rungtis, III-a vieta.
  • „Liftoff Pro League Premiere 2022 Champions“, I-a vieta.
  • Lietuvos F9U „Dronahell 2021“ championship, III-a vieta.
  • Markerių paieškos rungtis multikopterių kategorijoje, I-a vieta (2021 LBONA).
  • Už 300m stovinčio automobilio apžiūra, II-a vieta (Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyba 2021).

"behind the scenes"