mūsų siūlomos paslaugos

Mūsų veikla apima tradicines su dronų valdymu susijusias paslaugas, tokias kaip filmavimas, fotografavimas, tiesioginės transliacijos bei išsami aktualių lokacijų paieška.

Ši paslauga suteikia galimybę tikslingai įvertinti projekto įgyvendinime numatomus veiksmus bei sutaupyti laiko organizaciniame procese. Lokacijos paieškos metu surandama geriausia potenciali vieta filmavimui/fotografavimui dronu. Ją radus, filmuojami bandomieji kadrai, suplanuojamos potencialios kameros pozicijos, kampai, naudotinos linzės ir kt. Tai leidžia iš anksto suplanuoti kur bei kokią įrangą būtų galima ar reikėtų naudoti.

Teikiame įvairias filmavimo paslaugas – nuo vieno operatoriaus dronu „Mavic 3 Cine” atliekamų paprastų kadrų iki kelių operatorių komandų, naudojančių pažangią įrangą, pavyzdžiui, „Inspire 2”, sudėtingiems kadrams. Taip pat teikiame pažangiausias FPV filmavimo dronais paslaugas su įvairiais kameros judesiais. Pasirinkite tinkamą paslaugų lygį pagal konkretaus projekto poreikius.

Pageidaujantiems aukšto lygio standartinių, panoraminių ar 360 laipsnių norimo objekto ar vietovės fotografijų, siūlome pasitelkti mūsų dronų pranašumus. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, galime atiduoti arba nekoreguotas fotografijas, arba jau apdorotas (galime implementuoti papildomus elementus). Abiem šiais atvejais susitarimas turi būti suderintas iš anksto.

Dronu bei tiesioginėmis jo transliacijomis išgaunami kadrai gali itin pagyvinti vizualinius projektus. Tai papildoma galimybė, leidžianti sklandžiau keisti planus bei dronu filmuoti norimą vaizdą iš visiškai kitų perspektyvų.

Siūlome saulės kolektorių inspekciją su termovizorine kamera. Įrangą galima pasirinkti, iš:

  • Matrice 350 RTK (camera: H20T)
  • Mavic 3 Thermal
  • Autel EVO Max 4T
  • Parrot Anafi USA

Siūlome galimybę sugeneruoti pageidaujamos vietovės 2D arba 3D modelį. Medžiagą užfiksuoti galime su dronais Phantom 4 RTK arba su M300 RTK, pasitelkus pilno kadro P1 kamerą. Esminis šių dronų skirtumas – tai modelio detalumas. Su P1 kamera užfiksuotus vaizdus galima priartinti itin daug kartų, neprarandant kokybės. Tai leidžia užprogramuotas misijas vykdyti iš didesnio aukščio bei kur kas greičiau nei su Phantom 4 RTK modeliu.

Vienas iš netradicinių drono naudojimo būdų yra krovinio (ne sunkesnio nei 1,5 kg) pritaisymas,  nuskraidinimas bei išmetimas Jūsų pageidaujamoje lokacijoje. Ši pramoga gali būti pasitelkiama ypatingomis progomis – norint pristatyti nedidelę dovanėlę, staigmeną, ar netgi nugabenti žiedus į vestuvių ceremoniją.

Tai nestandartinis, pramoginis dronų panaudojimas, pasitelkiant užprogramuotų dronų spiečių. Prie kiekvieno iš drono pritaisoma LED šviesa ir suvedamos koordinatės, pagal kurias jie gali sinchroniškai judėti bei atlikti tam tikras figūras ar animacijas. Drone Light Show gali tapti šventės akcentu, neabejotinai priversiančių nukreipti žvilgsnį į dangų.

Tai sprendimas siekiant kokybiškai filmuoti ar fotografuoti dronu, net ir nesant tinkamoms apšvietimo sąlygoms. Prie drono pritvirtinama LED lempa, kurią pasitelkti galima tiek filmavimuose, tiek objektų paieškose. Vienas iš pagrindinių drono su apšvietimu privalumų – galimybė patogiai reguliuoti šviesos stiprumą, kryptį bei spindulį.

Prie drono galima pritaisyti garsiakalbį, o norimas garso transliavimo būdas gali būti pasirenkamas. Galimas audio įrašo transliavimas norimą kartų kiekį arba garso įrašymas iš pulto. Pastaruoju atveju jis bus transliuojamas į droną. Šią paslaugą galima pasitelkti renginiams bei progoms, siekiant nustebinti nestandartiniu muzikiniu sprendimu.

Žemes sklypo inspekcija dronais – inovatyvi paslauga jūsų žemės turto vertinimui
Ar jums reikia tikslaus ir efektyvaus žemės sklypo inspekcijos? Norite gauti aukščiausios kokybės duomenis apie savo sklypo būklę, bet nenorite patirti didelių išlaidų ir laiko nuostolių? Mes siūlome jums puikią galimybę – žemes sklypo inspekciją dronais.

360 nuotraukos bei vaizdo įrašai yra puikus būdas pilnai įamžinti bei atskleisti norimą vietovę. Į medžiagą taip pat galima implementuoti info grafikas ar norimą perteikti informaciją. Tai puikus būdas parodyti vietą, kur gali stovėti planuojamas pastatyti namas, ar implementuoti pačią 360 nuotrauką į 3d modeliavimo programą jog galima būtų iš būsto modelio matyti tikrą vaizdą.

Trąšų, sėklų barstymas agrodrono XAG P100 pagalba, pasėlių maitinimas purškiant mikroelementus ar biologinius preparatus iš oro.